Úvod / Dekorační látky

Dekorační látky

Pestrá nabídka dekoračních látek různých šíří pro Váš interiér. Nabízíme kolekce látek německých, francouzských a španělských výrobců. Nabízíme bavlněné dekorační látky pro patchwork, látky ve venkovském a chalupářském stylu, moderní geometrické i klasické vzory ke starožitnému a retro stylu, látky s potisky Provence a kytiček. V nabídce najdete i veliký výběr dětských dekoračních látek, látek pro juniory atd. Oživte Váš domov pomocí dekoračních látek, které můžete použít třeba na výrobu potahů polštářů.

Od nejnovějšíhoAbecedněOd nejlevnějšíhoOd nejdražšíhoPouze položky skladem

Látky dekorační pro Váš útulnější domov. Dekorační látka se prodává obvykle v metráži (běžný metr). Jednoduše si spočítáte, kolik metrů potřebujete pro vaše potřeby a objednejte si online. Ostatní zákazníci hledají nejčastěji dekorační látky na závěsy (dětské, na chalupu), vánoční dekorační látky a látky s levandulí. 

Dekorační látky využijete kdekoliv

Moderní dekorační látky využijete opravdu všude. Doma i na chalupě z nich můžete mít závěsy, povlečení, potahy na polštářky i na postele. Z mnohých lze zhotovit také potahy sedaček a křesel. Dekorační látky s oblibou používají i maminky na všemožné výtvory pro děti, do dětských pokojů. Zárukou kvality nabízených dekoračních látek jsou přední němečtí, francouzští a španělští výrobci.

Trendy dekoračních látek na rok 2018

V ještě docela nedávné éře socialismu bylo v ČSSR k dispozici jen několik potisků dekoračních látek, které v podobě závěsů visely v bytech a chalupách od Aše až po Michalovce. Dnes už je ovšem všechno jinak – kamenné obchody i e-shopy jsou zaplaveny nepřeberným množství vzorů látek z celého světa.

Stále frčí jednobarevné látky, které můžete využít pro jakékoliv dekorace. Dále venkovské látky nezbytné k natur a selskému bytovému designu. Novinkou je pak revoluční 3D tisk, který pronikl i do světa látek. Různobarevné dekorační látky dovezené z Francie, s dokonale ostrým vzhledem. Více v článku o oblíbených vzorech látek.