Oblíbené vzory dekoračních látek

04. 05. 2017

V éře socialismu bylo v ČSSR k dispozici jen několik potisků dekoračních látek, které v podobě závěsů visely v bytech a chalupách od Aše až po Žilinu. Dnes už je všechno jinak – obchody jsou zaplaveny nepřeberným množství vzorů látek z celého světa.

Navíc přibylo internetové nakupování, které je pro tento sortiment zvláště vhodné. V e-shopu máte všechny látky jako na dlani, s fotografickým vyobrazením včetně detailů, s uvedením šíře, ceny za běžný metr, materiálového složení, gramáže a dalších informací. Nechybí ani doporučení na použití příslušné tkaniny, například: „Je vhodná na povlečení a patchwork, má atesty pro děti do 3 let.“ Nebo: „Na závěsy, ubrusy, dekorační polštáře a jiné tvoření. Krásně jde kombinovat s jednobarevnými látkami Edgar.“ Více vám rádi řeknou vyškolení pracovníci e-shopu.

Vyberte si IN dekorační látky s odesláním do 24 hodin

Dekorační látky Bytema se člení do 19 kategorií. V každé z nich si můžete tkaniny zobrazit od nejnovější, abecedně, od nejlevnější a od nejdražší. A které jsou aktuálně nejvíce IN?

  • Jednobarevné látky – vynikající na ubrusy či závěsy, se snadnou údržbou. Náleží k nim i luxusní šedé látky Renesance, Mallorca a další.
  • Venkovské látky – na potahy, ubrusy a jiné vybavení, od španělských, francouzských a německých výrobců. Nezbytné k natur a selskému bytovému designu.
  • Levandule, srdíčka, květiny, kostka a káro, pruhy a proužky – oblíbené vzory dekoračních látek v samostatných kategoriích.
  • Digitální 3D tisk – různobarevné dekorační látky dovezené z Francie, s dokonale ostrým vzhledem. Nová technologie digitálního 3D tisku pronikla i do světa potištěných látek – nechte se jí okouzlit! Hippy, Mandala, Kaktus, Romantic, Japonská zahrada – to je jen několik z řady přitažlivých vzorů.
  • Dětské látky a látky pro teenagery – pestré a příjemné na dotek, vhodné na výrobu povlečení, závěsů a dalších dekorací pro děti. Ušijeme vám na přání téměř všechno, co ušít lze.  

A na závěr se přece jen vrátíme k 70. a 80. letům 20. století. V módě jsou totiž retro závěsy! Mohla by vás zaujmout antracitově šedá dekorační látka se stříbrnými kruhy, z rubové strany v opačných barvách, která se dá použít oboustranně.

Oblíbené vzory dekoračních látek

Zpět na Rady a tipy


Další rady a tipy

07. 11. 2018

Domov vám zútulní dekorační látky ve stylu mandal

Domov vám zútulní dekorační látky ve stylu mandal

Chcete svůj domov doplnit o zajímavý barevný prvek? Ideální volbou jsou vzory mandal. Využití mandal v interiéru je široké – můžete je najít na koberečcích, obrazech na stěnu, na ubrusech, či dekách…

Číst více

04. 11. 2018

Nejoblíbenější barvy koberců Shaggy

Nejoblíbenější barvy koberců Shaggy

Luxusní koberce Shaggy z vlny, bavlny či umělých vláken vám nabídnou půvab, teplo a rozkošnické došlápnutí bosou nohou. Přesto, že mají pěticentimetrový i delší vlas, čistí se především pravidelným…

Číst více

01. 11. 2018

Vybíráme smyčkové koberce do bytu

Vybíráme smyčkové koberce do bytu

I když je podlahových krytin na trhu celá řada, koberce zde stále mají své místo. A my se nedivíme – místnost s kobercem je útulná a teplo pod nohama k nezaplacení. Koberce jsou měkké, izolují zvuk…

Číst více

31. 10. 2018

Tipy na dětské kusové koberce ve výprodeji

Tipy na dětské kusové koberce ve výprodeji

Ať už zařizujete pokoj pro miminko, předškoláka, školáka či juniora, u nás si vyberete z množství kvalitních a přitom levných kusových koberců. Jsou výhodné i tím, že je prostě položíte na podlahu a…

Číst více