Úvod / Dekorační látky / Látky stylu natur, venkovský a selský styl

Látky stylu natur, venkovský a selský styl

Dekorační látky ve stylu natur, v selském a venkovském stylu jsou oblíbené zejména pro výrobu nejrůznějších potahů, ubrusů a jiného vybavení. Nabízíme rozsáhlý výběr látek ze zahraničí. Spolupracujeme s výrobci ze Španělska, Francie a Německa.

Látky stylu natur, venkovský a selský styl

Od nejnovějšíhoAbecedněOd nejlevnějšíhoOd nejdražšíhoPouze položky skladem

Hledáte inspiraci pro venkovský interiér? Vyzkoušejte Provence styl

Levandule je krásná a uklidňující rostlina, která dodá kouzelný efekt venkovskému stylu bydlení. Navíc krásně voní. Říká se, že levandule uklidňuje a harmonizuje celé tělo. I proto patří neodmyslitelně k venkovskému, klidnému stylu. Je neutrální, působí elegantně a prostor nádherně prosvětlí a prozáří. V kombinaci s dalšími doplňky dotváří skvělý natur styl interiéru.

Více tipů na levanduli v interiéru bytu, nebo domu.

Ačkoli na venkovský styl před nedávnem útočil minimalismus, udržel se. Možná proto, že je prověřený staletími. Možná se malinko proměnil, ale zjevně ho nevytlačí ani přetechnizovaná doba.

Není ovšem snadné sladit byt tak, aby rustikální nábytek a doplňky souzněly s výdobytky moderní techniky, bez kterých se dnes neobejde téměř žádná domácnost. Řešením je zařídit byt ve venkovském stylu pouze částečně, několika zajímavými solitéry či právě vybraným textilem. Starobylý dřevěný nábytek skvěle doplňují neutrální hrubší tkaniny v přírodních tónech, jednobarevné i vzorované, nejčastěji s pruhy či květinami.