Tip na netradiční kusové koberce. Imitace materiálů a tvarů

16. 05. 2018

Koberce jsou opět v módě a díky pokročilým technologiím jim to velmi sluší. A s nimi i vašemu domovu, samozřejmě. Oblibě se těší hlavně kusové koberce, protože nabízejí mnoho barev, materiálů a tvarů. Nový interiér vám vykouzlí jako mávnutím kouzelného proutku!

Je mnoho důvodů, proč se rozhodnout pro koberce. Podlahové textilie dokážou zútulnit byt, udržet v místnosti teplo, snížit hluk, zakrýt nedokonalosti parket. I jeden menší koberec stačí na to, aby se kompletně změnil vzhled pokoje.

Dřevo, eternit, origami… Zaujměte návštěvy motivy vašich koberců

Pečlivě sledujeme trendy v bytovém textilu a v jejich duchu jsme obohatili naši nabídku o husté a trvanlivé ručně vyřezávané koberce Vegas. Materiálem kusových koberců Vegas je z 50 % polypropylen heatset a z 50 % polyester. Vypadá skvěle, dobře se udržuje a hlavně je cenově dostupný.

Můžete si vybrat třeba atraktivní vzor dřeva, eternitové střechy či koberec origami, zpodobňující staré japonské umění skládání papíru. Intenzivní barvy a pestré vzory zastupuje například koberec POP Duha. Podle velikosti vašich prostorů zvolte koberec o rozměrech 80 × 150 cm až 200 × 290 cm. Jedná se o investici v řádu několika tisíc korun, ale s neobyčejným efektem. Nápaditý design imitující dřevo či papír ihned přitáhne k vašemu koberci pozornost každé návštěvy, kterou uvítáte. Ale hlavně přispěje k příjemné atmosféře vašeho domova.

Krása i pohodlí – dopřejte si do ložnice luxusní koberce shaggy

Omyvatelná podlaha je sice fajn, ale první ranní šlápnutí do měkoučkého vlasatého koberce je taková rozkoš, že se jí nebudete chtít vzdát. V ložnici není koberec tolik zatěžovaný, takže tu můžete umístit i luxusní designové kousky, například huňaté koberce shaggy s délkou vlasu 5 cm i více. Nabídnou vám krásu, pohodlí a přes dlouhý vlas i jednoduché čištění. Stejně jako ostatní koberce je stačí pravidelně na sucho vysávat a občas vyklepávat. Koberce shaggy mají vlákna upevněná vlněným uzlíkem, která díky tomu odolávají slehnutí a sešlápnutí.

I chlupaté koberce shaggy, po nichž se fantasticky chodí naboso, máme v množství provedení. Líbila by se vám třeba imitace trávy? Podmanivý zelený kusový koberec Shaggy Afrigo pořídíte v rozměru 120 × 170 cm (1750 Kč) a 160 × 230 cm (3230 Kč). POP ART koberec s lesklým vlasem se náramně hodí také do obýváku nebo dětského pokoje.

Prohlédněte si online i další moderní kusové koberce pro jakékoli interiéry. K dispozici je řada barevných variant a vybírat můžete z extravagantních i tradičních vzorů.

Tip na netradiční kusové koberce. Imitace materiálů a tvarů

Zpět na Rady a tipy


Další rady a tipy

07. 11. 2018

Domov vám zútulní dekorační látky ve stylu mandal

Domov vám zútulní dekorační látky ve stylu mandal

Chcete svůj domov doplnit o zajímavý barevný prvek? Ideální volbou jsou vzory mandal. Využití mandal v interiéru je široké – můžete je najít na koberečcích, obrazech na stěnu, na ubrusech, či dekách…

Číst více

04. 11. 2018

Nejoblíbenější barvy koberců Shaggy

Nejoblíbenější barvy koberců Shaggy

Luxusní koberce Shaggy z vlny, bavlny či umělých vláken vám nabídnou půvab, teplo a rozkošnické došlápnutí bosou nohou. Přesto, že mají pěticentimetrový i delší vlas, čistí se především pravidelným…

Číst více

01. 11. 2018

Vybíráme smyčkové koberce do bytu

Vybíráme smyčkové koberce do bytu

I když je podlahových krytin na trhu celá řada, koberce zde stále mají své místo. A my se nedivíme – místnost s kobercem je útulná a teplo pod nohama k nezaplacení. Koberce jsou měkké, izolují zvuk…

Číst více

31. 10. 2018

Tipy na dětské kusové koberce ve výprodeji

Tipy na dětské kusové koberce ve výprodeji

Ať už zařizujete pokoj pro miminko, předškoláka, školáka či juniora, u nás si vyberete z množství kvalitních a přitom levných kusových koberců. Jsou výhodné i tím, že je prostě položíte na podlahu a…

Číst více