Úvod / Hotové závěsy a záclony

Hotové závěsy a záclony

Zútulněte Váš byt. Hotové závěsy, zatemňovací závěsy a záclony se stanou velmi krásnou elegantní součástí Vašeho bytu. Nabízíme hotové záclony a zatemňovací závěsy různých rozměrů. To je ta nejjednodušší cesta, jak upravit nebo úplně změnit celý interiér. Pokud si nebudete vědět rady, rádi Vám poradíme.

Od nejnovějšíhoAbecedněOd nejlevnějšíhoOd nejdražšíhoPouze položky skladem

Tip na moderní a elegantní závěs – pojďte se s námi pokochat!

V kategorii Hotové závěsy a záclony si můžete vybrat béžovošedý elegantní dekorační závěs JOLIE od osvědčeného německého výrobce. Je částečně zatemňovací, takže vás ochrání před přímým světlem, hlukem, chladem i teplem. Velmi kvalitní materiál zajišťuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. 

Jaké látky vybrat na závěsy?

Pokud plánujete vybavení domu novými závěsy, tak moderní jsou s jarními motivy – květinami a motýly. V duchu současných trendů se uplatňují také šedobílé nebo etno vzory. Pokud nevíte, kudy kam, vyberte si na závěsy látky v přírodních tónech zelené, tmavě hnědé a šedé, případněvzory natur, v selském a venkovském stylu. Určitě nešlápnete vedle.

Hlavním tématem minulého mezinárodního veletrhu Heimtextil byl wellness trend v bytovém textilu, s převahou černých a bílých odstínů, jehož zástupcem je například dekorační látka 3D motýli čb (100% bavlna) nebo Kameny, složená půl na půl z bavlny a polyesteru. I na našem trhu jsou německé luxusní dekorační látky s vysokou gramáží, například módní šedo-béžová vyšívaná závěsovina.